Adresgegevens

Team

 
Schooljaar 2018-2019
Groep Leerkracht(en) Werkdag(en) E-mailadres
1/2A Juf Linda Urlings maandag en dinsdag lindaurlings@swalmenroer.nl
Juf Cindy Straetemans woensdag t/m vrijdag cindyschreurs@swalmenroer.nl
1/2B Juf Marlies Mom maandag en dinsdag marliesmom@swalmenroer.nl
Juf Lilian Kivits woensdag t/m vrijdag liliankivits@swalmenroer.nl
3 Ivy Limbeck maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag ivylimbeck@swalmenroer.nl
Juf Erichetta Bijserveld woensdag erichettabijsterveld@swalmenroer.nl
4 Juf Evelien Mevissen maandag t/m vrijdag evelienmevissen@swalmenroer.nl
Juf Debbie Curfs zwangerschapsvervanging debbiecurfs@swalmenroer.nl 
Juf Frauke Janzon zwangerschapsvervanging fraukejanzon@swalmenroer.nl
5 Juf Anna Folkertsma maandag t/m vrijdag annafolkertsma@swalmenroer.nl
Juf Oksana Vaassen (LIO) maandag t/m donderdag o.vaassen@student.denieuwstepabo.nl
5/6 Juf Emy Houben woensdag t/m vrijdag emyhouben@swalmenroer.nl
Juf Erichetta Bijsterveld maandag en dinsdag erichettabijsterveld@swalmenroer.nl
6 Meester Lars Boxelaar maandag t/m vrijdag larsboxelaar@swalmenroer.nl
     
7 Juf Rachel Holshuijsen maandag t/m vrijdag rachelholshuijsen@swalmenroer.nl
Juf Mieke Dingelstad    vrijdag  
7/8 Meester Han Janssen maandag t/m vrijdag hanjanssen@swalmenroer.nl
     
8 Juf Mieke Dingelstad maandag en dinsdag miekedingelstad@swalmenroer.nl
Juf Ans Schreurs woensdag t/m vrijdag ansclerx@swalmenroer.nl

Juf Debbie Curfs & Juf Fraukje Janzon worden na hun zwangerschapsverlof ingezet ter ondersteuning. 
 
Functie Medewerker Werkdagen E-mailadres
Directeur Jacqueline Köke maandag t/m vrijdag jacquelinekoke@swalmenroer.nl
Intern begeleider Margo Bongaerts dinsdag t/m donderdag margobongaerts@swalmenroer.nl
ICT'er Linda Urlings maandag & dinsdag lindaurlings@swalmenroer.nl
Administratief medewerker Hariëtte Frenken maandag en vrijdag hariettefrenken@swalmenroer.nl
Vakdocent gymnastiek Daisy Thomassen maandag en donderdag  
Conciërge Dorina Verstappen maandag t/m woensdag  
Interieurverzorger Zus Konings maandag t/m vrijdag  
Wilmie Waltmans maandag t/m vrijdag  
 
Op de foto ontbreken: Debbie Curfs, Han Janssen, Hariëtte Frenken & Daisy Thomassen